Specjalistyczne publikacje LexisNexis w ofercie Wolters Kluwer

(2015-01-21)

Szanowni Państwo, od 28 listopada 2014 roku oferta wydawnicza LexisNexis jest częścią oferty Wolters Kluwer, największego wydawcy specjalistycznych publikacji, już od wielu lat istniejącego na polskim rynku. W nowej, rozszerzonej ofercie znajduje się teraz jeszcze więcej merytorycznych opracowań, w tym dotyczących zagadnień administracji państwowej i samorządowej.

W wyniku połączenia obu spółek, polegającego na przeniesieniu majątku LexisNexis, oferta wydawnicza Wolters Kluwer jest obecnie najszerszą ofertą na rynku. Do 30 kwietnia 2015 roku funkcjonuje jeszcze sklep ksiegarnia.lexisnexis.pl, który po wskazanej dacie zostanie jednak oficjalnie zamknięty. Od tego momentu cała oferta wydawnicza LexisNexis będzie dostępna wyłącznie w księgarni profinfo.pl i innych serwisach Wolters Kluwer. Zasady współpracy, jakie obowiązywały do tej pory, pozostaną bez zmian.

Aktualnie w księgarni profinfo.pl znajduje się ponad 10 000 publikacji w wersji drukowanej i elektronicznej, które stanowią zarówno opracowania od Wolters Kluwer, jak i wydawane dotąd pod marką LexisNexis. Są to książki i czasopisma z zakresu prawa, administracji, biznesu, edukacji, finansów, ochrony zdrowia, środowiska i budownictwa. Wśród najpopularniejszych pozycji są takie tytuły, jak:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Wolters Kluwer i do zakupów.

Wróć

Organizatorzy

Wolters Kluwer SA

Patroni

Krajowa Rada Regionalnych Izb Obrachunkowych
Unia Metropolii Polskich
Związek Miast Polskich
ZPP

Partnerzy

Wydział Administracji i Nauk Społecznych - Politechnika Warszawska
BEST PLACE | Europejski Instytut Marketingu Miejsc
PARP
DNB
BGK

Patroni medialni

Samorzad.LEX.pl
Samorzad.pap.pl
Monitor Urzędowy
Samorząd Terytorialny
Finanse Komunalne
terenyinwestycyjne.info
Serwis Administracyjno-Samorządowy
Fundacja Rozwoju Gmin Polskich
Polska Turystyczna
Rynek Podróży
publiczni.pl
ProgMan