Aktualności

(2015-01-21)
Szanowni Państwo, od 28 listopada 2014 roku oferta wydawnicza LexisNexis jest częścią oferty Wolters Kluwer, największego wydawcy specjalistycznych publikacji, już od wielu lat istniejącego na polskim rynku. W nowej, rozszerzonej ofercie znajduje się teraz jeszcze więcej merytorycznych opracowań, w tym dotyczących zagadnień administracji państwowej i samorządowej.
Więcej
(2014-06-02)

27 maja odbyła się uroczysta Gala Konkursu Markowy Samorząd. W warszawskim hotelu The Westin zgromadzili się uczestnicy, paneliści i zaproszeni goście. Między innymi Olgierd Dziekoński, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, który zadanie samorządów określił ogólnie jako „uwspólnianie” marzeń. Jak powiedział, władze samorządowe muszą umieć wzniecać marzenia członków wspólnoty samorządowej, aby były marzeniami wspólnymi, bo nie ma nic gorszego niż anarchia marzeń. Ważnym instrumentem tego „uwspólniania” jest planowanie. 

Więcej
(2014-05-28)
Więcej
(2014-05-07)

Wolters Kluwer, wspólnie z partnerami, rozpoczął drugą edycję konkursu Markowy Samorząd i zaprasza wszystkie jednostki samorządowe do udziału w tym projekcie. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie JST, które budują własną markę, dbają o jej dobry wizerunek oraz dynamicznie się rozwijają. Udział w konkursie już zgłosiło wiele jednostek. Które okażą się najlepsze? 

Więcej
(2014-05-07)

Konkurs Markowy Samorząd – tegoroczna edycja jest drugą – służy promocji dobrych praktyk w samorządzie. Ale budowanie marki miejsca wymaga wieloetapowych działań – zintegrowanych i rozłożonych w czasie. Wymaga czasu, strategii i komunikacji. To proces, który w zasadzie nigdy się nie kończy, bo rozwój z definicji zakłada dynamikę.

Rozmowa o Konkursie z Agnieszką Kurzyńską, Dyrektor Segmentu Administracja Publiczna Wolters Kluwer.

Więcej
(2013-11-04)
Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy, że w dniu 4 listopada 2013 ruszyła druga edycja konkursu Markowy Samorząd.
Więcej

Organizatorzy

Wolters Kluwer SA

Patroni

Krajowa Rada Regionalnych Izb Obrachunkowych
Unia Metropolii Polskich
Związek Miast Polskich
ZPP

Partnerzy

Wydział Administracji i Nauk Społecznych - Politechnika Warszawska
BEST PLACE | Europejski Instytut Marketingu Miejsc
PARP
DNB
BGK

Patroni medialni

Samorzad.LEX.pl
Samorzad.pap.pl
Monitor Urzędowy
Samorząd Terytorialny
Finanse Komunalne
terenyinwestycyjne.info
Serwis Administracyjno-Samorządowy
Fundacja Rozwoju Gmin Polskich
Polska Turystyczna
Rynek Podróży
publiczni.pl
ProgMan